פרגולה מעץ, פרגולות מעץ, פרגולה לבנה, פרגולה לגינה, פרגולה למרפסת, פרגולות מעץ, פרגולות עץ, פרגולת עץ

בניית פרגולה בעצמך

בנייית פרגולה לגינה בעצמך יכולה לחסוך לך כסף. גם אם אין לך ניסיון, חשוב שתכין תוכנית מסודרת שכוללת שלב אחר שלב מה עלייך לעשות ותצטייד בחומרים המתאימים.

מדובר בתהליך לא פשוט אבל אפשרי גם לאנשים חסרי ידע, שבסופו תצא עם תוספת נהדרת שתשביח את הנכס שלך. תוכל לחפש באינטרנט אחר מגוון תוכניות לבניית פרגולה מעץ לגינה.

ישנם גדלים, צורות וסגנונות רבים שתוכל לבחור מהם. אם אתה לא מוצא שרטוט של מה שאתה מחפש תוכל לשלם לחברה מקצועית שתכין לך בדיוק את מה שאתה רוצה בהתאמה אישית.

פרגולה לגינה או לחצר מגיעות במספר צורות כמו עיגול, יהלום, מתומן וכמובן מרובע. תופתע לגלות שלבנות פרגולה זה לא מסובך כמו שניתן לחשוב. כל מה שאתה צריך הוא קצת ניסיון וכלים. כל עוד יש לך את תוכנית מסודרת ואת החומרים הדרושים, תוכל להתחיל לבנות פרגולה מעץ.

ישנם פרויקטים שיצריכו ממך ציוד מתקדם יותר וחומרים שתוכל להשיג בחנות לחומרי בניין. תוכל להשאיל או להשכיר את הציוד במקום לקנות ציוד יקר שלא יהיה בו שימוש לאחר בניית הפרגולה.

למרות שלבנות בעצמך יכול להיות זול יותר מאשר לקנות ערכה מוכנה או לתת לבעל מקצוע לעשות את העבודה עבורך. חשוב להיערך לעבודה כזאת בהתאם. אלו הדברים החשובים ביותר שאתה צריך לדעת לפני בניית פרגולת עץ:

קבל אישורים

חובה! לקבל את כל האישורים לבניית פרגולה מהרשות המקומית. לבנות ללא רישיון יכול להיות מסוכן מאוד ולהוביל אותך לתסבוכת.

גובה החפירה בקרקע

באופן כללי מומלץ שרבע מהקורה תכנס לתוך הקרקע. חשוב להיוועץ עם מומחה בנושא משום שבכל אזור יש תנאים אחרים.

סוג העץ

חשוב שזה יהיה עץ איכותי שיוצר לשם עמידה בתנאי מזג האוויר שבאזורך ובמיוחד טופל כך שמזיקים לא יפגעו בו. מלבד זה אתה יכול לבחור את העץ שמתאים לסגנון ולתקציב שלך.

עץ ארז חזק ועמיד לאורך זמן ובהחלט יכול להתאים לבניית פרגולה לגינה. לעומת זאת גם עץ אורן יכול להתאים משום שנתן לחתוך אותו בקלות ולצבוע על גביו. האורן זול יותר מעץ ארז.

Share this post

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email
סגירת תפריט
דילוג לתוכן