פרגולה מעץ, פרגולות מעץ, פרגולה לבנה, פרגולה לגינה, פרגולה למרפסת, פרגולות מעץ, פרגולות עץ, פרגולת עץ

פרגולה לגינה

פרגולה מעץ יכולה להיות תוספת כיפית וייחודית לכל מרחב חיצוני. התפקוד המשתנה שלהם והעיצוב מספקים אין סוף אפשרויות למוחות יצירתיים. התקנה של פרגולה לגינה היא חובה אם אתם מחפשים להכניס חיים חדשים לחצר או שטח שלכם עם קצת רעיונות יצירתיים. הנה 5 רעיונות יצירתיים בשביל הפרגולה שלכם:

פרגולות מודרניות הן בעלות גיוון של עיצובים פשוטים, אך משתנים לבחירה ממגוון רחב של חומרי בנייה. בעבר פרגולות היו אקסקלוסיביות לאצולה אבל הזמנים השתנו. כיום, האלגנטיות של הפרגולה מופיעה במספר מרחבים בחצר האחורית.

מה יעבוד בחצר האחורית שלכם?

זה יסתכם באישיות והטעם שלכם בעיצוב. האם אתם יותר מסורתיים או שאתם נהנים מטעמים מודרניים? הנה כמה הצעות:

פרגולות אריסטניות

הפרגולה האריסטנית מוויניל משתלבת היטב עם כמעט כל קישוט. הצבע האחיד שלה והעיצוב ממעלה ראשונה מתאים טוב על נכס שמטופל טוב או ליד ברכה בחצר אחורית של בית משפחתי בפרברים.

הוויניל בדרך כלל לא צורך תחזוקה, וישמור על היופי שלו במשך שנים. פרגולה אריסטנית תהיה שדרוג מעל, לכל מרפסת של חצר אחורית או גזזוטרא. עם פרחים ואלמנטים דקורטיבים, הפרגולה האריסטנית היא מבנה דלוקס במחיר מאוזן.

היא זמינה במגוון של גדלים והבחירה של 4 גימורים ועוד אפשרויות, אתם יכולים לבחור את הפרגולה שנכונה בשבילכם.

פרגולות הארטסייד

פרגולות הארטסייד מאורן באות עם קורות מעוקלות כדי ליצור מראה והרגשה אלגנטית. בנוסף, אפשר להוסיף קיר פרטיות בשורה הזו של פרגולות. הפרגולה הזאת הופכת מרחב חיצוני למקום מפלט רומנטי או ארוחת ערב עם חברים.

להארטסייד יש קסם ומראה חם שיוצר כמקום מפלט עם קיר פרטיות. אם אתם מחפשים להפוך את המרחב לאינטימי, אז ההארטסייד היא בשבילכם! להארטסייד יש גם השפעות של המראה המסורתי והמראה המודרני.

קינגסטון

בעלת נוכחות עיצוב חזקה! הקינגסטון היא דומה לסגנונות המסורתיים אבל עם עצי ארז בשכבות, שנותנים לה הרגשה יציבה ועמידה.

Share this post

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email
סגירת תפריט
דילוג לתוכן