פרגולה מעץ, פרגולות מעץ, פרגולה לבנה, פרגולה לגינה, פרגולה למרפסת, פרגולות מעץ, פרגולות עץ, פרגולת עץ

מה שצריך לדעת על ניקיון פרגולה מעץ

מכיוון שפרגולה מעץ חשופה לאיתני הטבע על בסיס רגיל, היא צריכה ניקוי סדיר. הדרך שתנקו את הפרגולה שלכם תהיה תלויה בסוג הפרגולה שיש לכם. הנה כמה טיפים בסיסיים לנקות את הפרגולה מעץ שלכם.

ניקיון פרגולה מעץ

הטיפול הטוב ביותר שאתם יכולים לספק לפרגולה לגינה שלכם הוא ניקוי חיצוני סדיר. נקו את המרחב של הרהיטים ותטטאו לכלוך, אבק, חרקים, קורי עכביש וכו'.

זה כל כך קל: פשוט תרססו בצינור את הפרגולה עם מים חמים. כל שבועיים, אולי תרצו לקרצף בעדינות עם סבון. אם עברו כמה שבועות מאז שעשיתם תחזוקה חיצונית על הפרגולה שלכם, אז אולי תרצו ללכת עוד צעד קדימה.

תטטאו, אבל קחו גם דלי, מברשת עם ידית ארוכה וסיבים רכים, וסבון חלש (כמו שצוין למעלה). שטפו בעדינות את הפרגולה מעץ שלכם עם סבון ומים חמים באזורים. נקו מיד אחרי כל חלק.

בשביל ניקוי יותר אגרסיבי, אתם יכולים להתשמש בזרבובית הלחץ נמוך 002 בשוטף בלחץ גבוה שלכם. תהיו מאוד זהירים לא להתקרב לעץ יותר מדי, משום שיותר מדי לחץ יכול לפגוע בעץ. כשהפרגולה מתייבשת, שימו עליה גימור מחדש.

זה חשוב לשמור את הפרגולה מעץ יבשה ואת האזורים לידה נקיים מלכלוך. לעשות כך יעזור לפרגולה להיות במצב הטוב ביותר במשך שנים רבות. איזו הרגשה נפלאה להביא חברים ומשפחה ביחד מסביב לפרגולה שמתוחזקת יפה.

שטפו את הפרגולה מעץ

ברגע ששמתם את חומר הניקוי כמו שצריך וניקיתם את כל הלכלוך והאבק, שטפו את המים עם צינור. בחנו את הפרגולה בצורה זהירה לראות אם האזורים זקוקים לתשומת לב מיוחדת. אפשר לחזור על כך אם צריך.

Share this post

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email
סגירת תפריט
דילוג לתוכן