בית מעץ, בית עץ, בתים מעץ, בתי עץ, בנייה מעץ, בנייה קלה, בנייה מעץ, בנייה ירוקה, בניית בית מעץ, בניית בתים מעץ, בניית בית עץ, בניית בתי עץ

אורח חיים בריא לא מורכב רק מתזונה נכונה, התעמלות ותרגילי כושר ושמירה על בריאות תקינה. הבית וסביבת המגורים שלנו הם חלק בלתי נפרד מהמשוואה הזאת.

הגיע הזמן לחזור לצורת מגורים בריאה, טבעית וחסכונית יותר שתועיל לאיכות הסביבה ותמנע בזבוז של אנרגיה ומשאבים.

כאשר העולם שאנו חיים בו הופך לבלתי ראוי ונסבל למגורים, הגיע הזמן לפעול ולתקן את המצב העגום לפני שיהיה מאוחר מדי.

אוכלוסיית העולם חצתה את רף ה-7 מיליארד בני אדם ולכן הצורך בדיור זול, איכותי ונגיש מרקיע שחקים. אם נמשיך להשתמש בחומרי בנייה מזיקים ומזהמים המצב של כוכב הלכת שלנו רק יחמיר. אז מה הפיתרון? לעבור לבניית בית מעץ.

זאת הדרך היחידה להבטיח שהבתים שאנו מתגוררים בהם מפחיתים את זיהום האוויר החמור ומשפרים את איכות הסביבה.

העץ הוא חומר גלם טבעי, זמין ומתחדש שניתן למצוא בשפע. הוא יספיק על מנת לספק פתרונות דיור איכותיים ובטוחים לכולם.

העץ משלב מגוון רחב של יתרונות שמשאירים את שאר חומרי הבנייה התעשייתיים הרחק מאחור: יכולת נשיאת משקל רב ועמידות בפני לחצים, בידוד תרמי ואקוסטי, חסינות בפני אש, רטיבות ולחות ואורך חיים ארוך במיוחד.

הגיע הזמן להשאיר את בתי הבטון והבלוקים המסורתיים בעבר הרחוק ולעבור לבניית בית מעץ שתועיל לסביבה ותשאיר לכם הרבה יותר כסף בארנק. מבחינה סביבתית לעץ אין מתחרים.

מדובר בחומר מתכלה שנקי מכל רעלים מזיקים וניתן למחזור ולשימוש חוזר. הוא עדיף מכל בחינה על הבטון שמהווה מפגע סביבתי שפוגע באיכות החיים ובבריאות של כולנו. בתים מעץ הם שם נרדף לדיור בר קיימא ששומרים על איכות הסביבה.

שלושת מרכיבי המפתח של דיור בר קיימא:

 1. קיימות סביבתית.

  בית מעץ מפחית את פליטת גזי החממה, מצמצם את צריכת המים והאנרגייה ומונע בזבוז מיותר של משאבים במהלך תהליך הבנייה והמגורים בבית.

 2. קיימות חברתית.

  בית מודרני מעץ עומד בתקני הבטיחות המחמירים והקפדניים ביותר. הוא משדרג את איכות החיים של הדיירים, מונע בעיות רפואיות ומאפשר דיור זול, נגיש ויעיל לכל שכבות החברה.

 3. קיימות כלכלית.

  בעלי בתים מעץ חוסכים המון כסף על הוצאות הבנייה, התחזוקה השוטפת וחשבונות המים והחשמל בעת המגורים בו. העץ הוא חומר זול ונוח לעבודה שקל במיוחד לשפץ ולעצב מחדש.

  ניתן לשנות בקלות את מבנה הבית מבלי להפעיל כלים כבדים, להשאיר פסולת ולכלוך ולבזבז המון חשמל.

הסוגים העיקריים של מבנים מעץ:

 • בית מבולי עץ.

  מדובר בשיטה מסורתית ועתיקה במיוחד שיוצרת מראה מרשים ויוצא דופן. הקירות החיצוניים והפנימיים של הבית עשויים מבולי עץ המונחים בצפיפות ומשולבים אחד בשני ליצירת מבנה שלם ויציב.

  צורת בנייה כזאת מאפשרת סביבה פנימית נעימה במיוחד מבחינת ויסות לחות וטמפרטורה ובידוד רעש ומפגעים סביבתיים. הבית משרה אווירה כפרית, מזמינה וחמה.

 • מסגרת עץ כבדה ומורכבת.

  מדובר בשלד מורכב, כבד ומסועף שיש להרכיב ולהדק באתר הבניה. מתאים במיוחד לבתים בעלי קירות זכוכית שקופים. מסגרת מעץ איכותי מצטיינת ביציבות ובקשיחות שלה.

 • מסגרת עץ קלת משקל.

  מדובר בצורת בניית בית מעץ השכיחה והפופולרית ביותר. מדובר בכמה מרכיבים המיוצרים מראש ואז מורכבים למבנה אחיד ושלם על פי התכנון והעיצוב שבחרתם. תהליך זה משלב בין דיוק יוצא מהכלל לגמישות ומהירות יוצאת דופן.

 • בית עץ נייד.

  בית מסוג זה מיוצר ומורכב בשלמותו במפעל ואז נשאר רק להוביל אותו לאתר הבנייה ולהתקין אותו שם. מאפשר ליצור בית קל משקל ונייח שניתן לשנות בקלות את עיצובו. ניתן לשלב בין שלד עץ פנימי לחומרי בנייה אחרים.

  בתים מעץ מאפשרים חופש פעולה אינסופי, תוכלו לבחור כל עיצוב, מראה, וסגנון שיעלה בדעתכם.

אין ספק שהעתיד שייך לבתים מעץ. מדובר בדרך היחידה לספק דיור בר קיימא שישדרג את איכות ורמת החיים של הדיירים, יתרום לאיכות הסביבה וימנע בזבוז של משאבים, אנרגיה ועלויות. הגיע הזמן שגם אתם תצטרפו למהפכה שתשנה את החיים של כולנו.

Share this post

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email
סגירת תפריט
דילוג לתוכן