פרגולה מעץ, פרגולות מעץ, פרגולה לבנה, פרגולה לגינה, פרגולה למרפסת, פרגולות מעץ, פרגולות עץ, פרגולת עץ

פרגולה לגינה

לכולם יש את הרעיון שלהם לגינה מושלמת. אם התוכנית שלכם כוללת פרגולה מעץ, דמיינו את עצמכם נרגעים על ספה נוחה מתחת לכיסוי מרפסת יפייפה כדי להפוך את המרחב שלכם למקום מפלט שליו. בנו פרגולה ותגלו שהעיצוב הוא גם תפקודי וגם מהפנט. פרגולה מעץ היא מאפיין גינה שהיה בתקופת הרומאים והיוונים, והופכת את המבנה שלכם לגן עדן.

כמה צל אני צריך בפרגולה לגינה?

הסגנון שתבחרו תלוי בכמה אור תרצו שיעבור דרך הפרגולה למרפסת. יש מבחר של כיסוי מרפסות עם כל סגנון פרגולה.

האם אני רוצה שהפרגולה תיהיה מחוברת לבית?

פרגולות עץ מחוברות יכולות ליצור חדר מאחורי הבית. ערכות פרגולות שעומדות בפני עצמן גם מציעות את המאפיין הזה אבל אפשר גם לבנות אותן במיקום רחוק מהבית.

פרגולה לגינה בגג

אם יש לכם גינה בגג, אתם צריכים לשקול לבנות פרגולה מעץ. אתם יכולים ליצור פינת אכילה יפיפייה שמאפשרת לכם לבלות זמן עם אהובים בימים בהירים ושמשיים כמו כן בלילות עם כוכבים.

רעיון טוב הוא לצבוע את הפרגולה מעץ בלבן ולמקם אותה בדיוק מאמצע הגינה איפה שתוכלו לגדל עצים ושיחים קבועים, פרחים עונתיים וכמובן, דברים אכילים כמו עשבי תיכול, פירות וירקות.

פרגולת עץ למרפסת

אתם לא צריכים דברים יקרים כדי לבנות פרגולת עץ אופנתית וחדשנית במרחב החיצוני שלכם. אתם יכולים ליצור אזור סעודה מדהים במרפסת שלכם מתחת לפרגולה.

אתם יכולים לשנות את החצר האחורית שלכם על ידי התקנת פרגולה מעץ ולשתול ויסטריה, שתהפוך לצמח עוצר נשימה. זה רעיון פשוט שישנה לגמרי את המרפסת למקום אלגנטי להתאסף ולסעוד עם חברים ומשפחה.

פרגולה בסגנון ברמודה

אם אתם מחפשים מקום אקזוטי למרחב החיצוני שלכם, למה לא ללכת על פרגולה מעץ בסגנון ברמודה עם נגיעה של המזרח התיכון? אתם יכולים ליצור אזור בילוי אינטימי מתחת או ליצור אזור סעודה מרגיע.

בין אם אתם מחפשים לעשות הרבה בידור בחוץ או להתעצל מתחת לשמש, זו הפרגולה המושלמת שתיתן את המראה שאתם רוצים בשביל מרחב המחייה החיצוני שלכם.

פרגולת מעץ לבית עם בריכה

אתם יכולים לעצב את הפרגולה שלכם על פי מבנים שנתנו לכם השראה במהלך המסעות שלכם. ליצור בית בריכה יפייפה על ידי שתילת צמח מטפס מסביב למבנה.

הם יהפכו את האזור מתחת לפרגולה מעץ לחדר נעים שבו אתם יכולים להינות מהימים והלילות שלכם. המרחב האינטימי הזה יהפוך לחלק האהוב עליכם בבית.

Share this post

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email
סגירת תפריט
דילוג לתוכן