בית מעץ, בית עץ, בתים מעץ, בתי עץ, בנייה מעץ, בנייה קלה, בנייה מעץ, בנייה ירוקה, בניית בית מעץ, בניית בתים מעץ, בניית בית עץ, בניית בתי עץ

דק לגינה – לפני שמתחייבים לעץ הלא מתאים

מה היא העלות של הרכבת דק לגינה? כיצד יש לבחור איזה דק להרכיב בגינה? מה היא התחזוקה שדורש דק לגינה? האם מומלץ להתקין דק בגינה ללא סיוע מקצועי?

התקנת דק בגינה היא אחת מהדרכים הפופולאריות ביותר לשדרג את הגינה ולהפוך אותה לאטרקטיבית יותר עבור דיירי הבית. בניגוד לדשא או צמחייה, דק פותח את הגינה למגוון שימושים בנוחות ולאורך כל עונות השנה. התקנה של דק בגינה של הבית היא איננה משימה פשוטה וללא ידע מקצועי וניסיון ישנן הרבה טעויות אשר יכולות לפגוע בעתיד הדק והחצר שלך. החל מבחירת הדק המתאים ביותר לצרכים שלך, דרך התקנתו בגינה בצורה אסתטית ועד לפירוט התחזוקה הרצויה, גורם מקצועי אשר ילווה אותך יוודא שהדק יעלה על כל הציפיות שלך.

היכן מתקינים דק לגינה

השלב הראשון לפני התקנת הדק הוא בחירת האזור אשר ירוצף. חשוב להבין שהדק מחליף את ריצוף הבטון ולעיתים קרובות נרצה לרצף רק חלק מהחצר. כמובן שהמחיר של דק לחצר מושפע מאוד מגודל השטח אשר ירוצף וגורם מקצועי ומיודע יוכל להסביר לך את המשמעויות הכלכליות של כל החלטה. מבחינה עיצובית, שילוב של גינה חיה עם דק מקנה אווירה נעימה ובניגוד לריצוף הבטון, הדק משתלב עם הנוף הטבעי ולא נלחם בו.

התקנת דק בגינה מבלי לפגוע בצמחייה

אנשים רבים אשר מעוניינים להתקין דק לגינה חוששים כי הצמחייה שלהם תשלם על כך מחיר. חשש זה נעלם לחלוטין כאשר גורם מומחה מסייע לך בהתקנת הדק. התקנה מקצועית של דק לגינה נעשית תוך התחשבות בבית, באדמה, בגודל החצר וכמובן שגם בצמחייה הקיימת. התקנה חובבנית של דק בחצר, מצד שני, עלולה להוביל לפגיעה בשורשים של עצים או לפגוע במרחב המחייה הנחוץ לצמחים בגינה.

האם ישנם סוגים שונים של דק לגינה

הודות לפופולאריות הרבה של דקים בשנים האחרונות, התחום התפתח מאוד וכיום ניתן להתקין דקים מחומרי גלם ובעיצובים שונים. בחירת סוג העץ ממנו יהיה עשוי הדק החדש שלך תשפיע על התחזוקה, העמידות והנראות של הדק וכמובן שגם על המחיר. בנוסף לדק לגינה העשוי מעץ, כיום ישנם דקים סינטטיים אשר יכולים להיות הפתרון האידיאלי עבור צרכים מסוימים. בכדי לבחור נכון מבין כל האפשרויות הקיימות מומלץ להתייעץ עם גורם אשר מכיר את עולם הדקים, לתאר את הצרכים ואת הציפיות שלך – ולשמוע על האפשרויות הרלוונטיות ביותר.

מה הוא התהליך של התקנת דק לגינה

התקנת דק בחצר יכולה להיות תהליך די פשוט כאשר גורם מקצועי מעורב. ליווי של גורם אשר מחזיק בידע המקצועי, בכלים המתאימים ובגישה לחומרי גלם איכותיים יעזור לך להתקין דק בחצר במהירות ובצורה אשר תשדרג את הגינה ואת כל הבית שלך ממגוון הבחינות. כבר בשיחת הטלפון הראשונית עם גורם מקצועי יתאפשר לך להבין את לוחות הזמניים האפשריים והעלויות ולקבוע ביקור בו מומחה יבחן את הגינה שלך וימליץ על גודל וסוג הדק האידיאלי.

מה היא התחזוקה הנדרשת לדק לגינה

בניגוד לדעה של מרבית האנשים, דקים מצריכים פחות תחזוקה וטיפול ממרצפות העשויות אבן, קרמיקה או אפילו דשא. התחזוקה אותה צריך כל דק משתנה על פי סוג העץ וגם התנאים אליהם הדק ייחשף. עץ איכותי לדק מגיע לאחר שעבר ריסוסים נגד מזיקים והגנות כנגד נזקי מזג האוויר. עוד לפני התקנת הדק ניתן להתייעץ עם הגורם המקצועי אשר מסייע לך בנוגע לתחזוקה אותה כל דק ידרוש ממך ולקבל ממנו הוראות מדויקות בכדי לשמר את הדק לשנים ארוכות.

Share this post

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email
סגירת תפריט
דילוג לתוכן