פרגולה מעץ, פרגולות מעץ, פרגולה לבנה, פרגולה לגינה, פרגולה למרפסת, פרגולות מעץ, פרגולות עץ, פרגולת עץ

כך תתכננו פרגולה לגינה

לכולם יש את הרעיון שלהם למרחב מחייה חיצוני מושלם. אם התוכנית שלכם כוללת פרגולה מעץ, דמיינו את עצמכם נרגעים על ספה נוחה מתחת לכיסוי מרפסת יפייפה כדי להפוך את המרחב שלכם למקום מפלט שליו.

בנו פרגולה מעץ ותגלו שהעיצוב הוא גם תפקודי וגם מהפנט. הפרגולה היא מאפיין לגינה שהיה בתקופת הרומאים והיוונים והופכת את המבנה שלכם לגן עדן.

כמה צל לגינה אני צריך?

הסגנון שתבחרו תלוי בכמה אור תרצו שיעבור דרך הפרגולה לגינה. יש מבחר של כיסויי מרפסות עם כל סגנון פרגולה.

האם אני רוצה שהמבנה שלי יהיה מחובר לבית או לבניין אחר?

פרגולה מעץ מחוברות יכולות ליצור חדר שמתמשך ישירות מאחורי הבית. ערכות פרגולות לגינה שעומדות בפני עצמן גם מציעות את המאפיין הזה אבל אפשר גם לבנות אותן במיקום רחוק מהבית.

פרגולה לגינה בגג:

אם יש לכם גינה בגג, אתם צריכים לשקול לבנות פרגולה מעץ. אתם יכולים ליצור פינת אכילה יפיפייה שמאפשרת לכם לבלות זמן עם אהובים בימים בהירים ושמשיים כמו כן בלילות עם כוכבים.

רעיון טוב הוא לצבוע את הפרגולה לגינה בלבן ולמקם אותה בדיוק מאמצע הגינה איפה שתוכלו לגדל עצים ושיחים קבועים, פרחים עונתיים וכמובן, דברים אכילים כמו עשבי תיבול, פירות וירקות.

פרגולה למרפסת:

אתם לא צריכים דברים יקרים כדי לבנות פרגולה מעץ אופנתית וחדשנית במרחב החיצוני שלכם. אתם יכולים ליצור אזור סעודה מדהים במרפסת שלכם מתחת לפרגולה לגינה.

אתם יכולים לשנות את החצר האחורית שלכם על ידי התקנת פרגולות לגינה ולשתול ויסטריה, שתהפוך לצמח עוצר נשימה. זה רעיון פשוט שישנה לגמרי את המרפסת למקום אלגנטי להתאסף ולסעוד עם חברים ומשפחה.

פרגולה בסגנון ברמודה:

אם אתם מחפשים מקום אקזוטי למרחב החיצוני שלכם, למה לא ללכת על פרגולה מעץ בסגנון ברמודה עם נגיעה של המזרח התיכון? אתם יכולים ליצור אזור בילוי אינטימי מתחת או ליצור אזור סעודה מרגיע.

בין אם אתם מחפשים לעשות הרבה בידור בחוץ או להתעצל מתחת לשמש, זו הפרגולה המושלמת שתתאים למרכים שלכם ותיתן את המראה שאתם רוצים בשביל מרחב המחייה החיצוני שלכם.

פרגולה לבריכה:

אתם יכולים לעצב את הפרגולה שלכם על פי מבנים שנתנו לכם השראה במהלך המסעות שלכם. ליצור בית בריכה יפייפה על ידי שתילת צמח מטפס מסביב למבנה.

הם יהפכו את האזור מתחת לפרגולה לגינה לחדר נעים שבו אתם יכולים להינות מהימים והלילות שלכם. המרחב האינטימי הזה יהפוך לחלק האהוב עליכם בבית.

Share this post

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email
סגירת תפריט
דילוג לתוכן